УКР РУС ENG
Торгово-промислова палата УкраїниЄБА, Європейська бізнес асоціація
 

 

Підписка на новини

Новини

КИЇВСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З КОМПАНІЄЮ MOBILEYE ПРО СПІВПРАЦЮ В ПІДВИЩЕННІ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ
16 червня 2015

   Київська обласна державна адміністрація в особі першого заступника голови КОДА Лева Парцхаладзе та офіційного дистриб'ютора Mobileye VT (Ізраїль) в Україні ТОВ "Квінто плюс" в особі керівника проекту Алекса Затульського, у присутності торгового прес-аташе Ізраїлю в Україні Елізабет Соловйової підписали Меморандум про взаємне співробітництво.

Під час робочої зустрічі сторони домовилися про підготовку та реалізацію пілотного проекту, який спрямований на зниження аварійності автотранспорту і передбачає обладнання 8 автомобілів компаній-перевізників пасажирів у Київській області інноваційними системами запобігання аварій.

Керівник проекту Mobileye в Україні Апекс Затульський зазначив:

«Сподіваємося в найближчі дні узгодити всі технічні моменти і на початку наступного тижня транспорт, вже обладнаний системами Mobileye, який вийде на дороги Київської області. Даний пілотний проект триватиме 2,5 - 3 місяці. Таким чином, ми спробуємо внести свій посильний внесок у поліпшення ситуації на дорогах регіону».

Проект передбачає практичне використання перевізниками інноваційних технологій управління корпоративним транспортом "FleetSafe". Одночасно він спрямований на ознайомлення учасників проекту з новими інструментами аналізу, контролю і оцінки водіїв та їх рівня безпеки управління громадським транспортом.

Для сторін реалізація Меморандуму полягатиме, з одного боку, в технічному, інформаційному, консультаційному забезпеченні процесу, створення ефективних механізмів управління безпекою корпоративного транспорту, підвищення ефективності робочих процесів, організаційних питань підбору та оцінки персоналу. З іншого боку, втілення Меморандуму передбачає соціальний захист населення та економічний розвиток Київської області.

Проект є соціально важливим як для Київської області, так і в цілому для України, і надалі може стати програмою, яка діятиме на території всієї держави.

«Ми вдячні компанії Mobileye, яка в рамках пілотного проекту погодилася на безкоштовній основі показати нам перспективи і переваги підвищення якості надання послуг з перевезення населення, щоб перевізники відчули на собі впровадження таких інновацій, порівняли роботу з ними і без них, а також  зрозуміли, чи потрібно їм це надалі», - поінформував з цього приводу перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.

У свою чергу керівник управління інфраструктури КОДА Вадим Галицький наголосив на наступному:

«Ми намагаємося орієнтувати перевізників на готовність до того, що необхідно удосконалити послуги з перевезення пасажирів та вантажів. Ми з часом будемо посилювати умови конкурсу з тим, щоб перевізники були мотивовані модернізувати свій транспортний парк і оснащувати його, зокрема, сучасними засобами безпеки, навігацією. Ми розуміємо, що це додаткова витратна частина, але без цього не можливо рухатися до поліпшення».

Інноваційне обладнання Mobileye допомагає водієві в режимі реального часу уникати зіткнення з транспортним засобом, який рухається попереду, велосипедистом або пішоходом, попереджає про з'їзд зі смуги руху. Також система контролює дотримання безпечної дистанції, розпізнає знаки обмеження швидкості.

Завдяки такій інновації аварійність транспортного парку вцілому знижується на 80%, що призводить не тільки до підвищення безпеки на дорогах, а й до значної економічної вигоди для компаній.

В ході зустрічі сторони домовилися, що Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і буде дійсним до 20 вересня 2015 року.

Джерело статті  

Нашi новини

Intel приобретает Mobileye
17 березня 2017

  

Профессор из 90-х. Ученый, который стал самым успешным капиталистом Израиля
15 березня 2017

Амнон Шашуа занялся роботизацией автомобилей, когда это еще не было модно. Теперь он поможет Intel захватить этот рынок

Все новые автомобили в Израиле будут оснащены системами предупреждения ДТП
15 березня 2017

 Начиная с 1 января 2018 года, все новые транспортные средства, которые будут импортированы в Израиль, в обязательном порядке должны быть оснащены системами предупреждения ДТП.

Intel подтвердил покупку Mobileye: крупнейшая сделка в истории израильского хайтека
13 березня 2017

 Через час после публикации первичной информации корпорация Intel официально подтвердила сообщение о покупке израильской компании Mobileye

Камеры MobilEye помогут автомобилям BMW собирать картографическую информацию
22 лютого 2017

  Сотрудничество Tesla и израильской компании MobilEye, согласно официальной версии, развалилось из-за разногласий по поводу степени вовлечённости сторон в создание системы "автопилота" для американского производителя электромобилей.

КИЇВСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З КОМПАНІЄЮ MOBILEYE ПРО СПІВПРАЦЮ В ПІДВИЩЕННІ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ
16 червня 2015

  

Саме для Вас
12 листопада 2010

У Львові відкрито представництво компанії Schmitz Cargobull

 

Річниця бренду «LEMBERG»
20 жовтня 2010

Вітаємо інвесторів, співробітників та партнерів з Днем народження бренду «LEMBERG».

Кращі обирають кращих
19 жовтня 2010

 Один з найкращих роботодавців світу, для своєї діяльності у Львові, обрав бізнес-центр «Lemberg»

Прапор Виставкового центру «LEMBERG» підняли на «Дах Світу»
29 червня 2010

Керівництво ВЦ «LEMBERG» у складі групи українських шукачів пригод долає нові висоти в Гімалаях. 

Усi новини RSS: Новини

1 2 3 4 5 6
  Головна Про компанію Опис бізнес-центру Вільні приміщення БЦ Складські приміщення Оренда конференц-залу Консалтингові послуги Планування приміщень Наші орендарі Фотографії Контакти  
 
© Copyright 2004-2011 Бізнес-центр “LEMBERG”
Усi права захищено.
Programming by BlackBird Designed by Эfir studio