УКР РУС ENG
Торгово-промислова палата УкраїниЄБА, Європейська бізнес асоціація
 

 

Підписка на новини

Новини

Львівське «Дзеркало моди» формує тематику Чемпіонату України з перукарського мистецтва
24 червня 2010

З 10 по 12 червня у Львівському виставковому центрі «Lemberg» пройшла Друга національна виставка індустрії краси «Дзеркало моди-2010». Це єдиний в регіоні захід, що віддзеркалює новинки перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та візажу, а також європейські та світові тенденції цих напрямків.

«Минулого року, коли ми вперше проводили «Дзеркало моди» у Львові, до заходу обережно придивлялися місцеві учасники та відвідувачі. А на теперішню виставку спеціально приїхали знайомитися закордонні компанії, яким цікаво працювати в Україні та просувати тут свою продукцію»,- прокоментувала керівник проекту «Дзеркало Моди» Експо-центру «Метеор» Аліна Данець.

Як і на всіх виставках «Дзеркало моди», що проходять в мегаполісах України, у Львові відбувся відбірковий тур Чемпіонату України з перукарської майстерності, макіяжу та нігтьової естетики «Світ Краси», в якому взяли участь понад 140 майстрів із різних областей країни. Вони конкурували у 18 номінаціях.

«Окрім традиційних номінацій відбіркових турів, у Львові майстри змагались у номінаціях «фольк-стиль» та «зачіска для випускних вечорів», - розповідає голова Спілки перукарів Львівщини Леся Коцур. – На участь у цих номінаціях ми отримали багато замовлень. У «фольк-стилі» побачили цікаві роботи в українському та індійському стилі. Зачіски для випускних вечорів, що не перевантажені великою кількістю дрібниць, викликали захоплення у молодих дівчат, вони можуть використовувати такі ідеї у щоденному житті».

Представники Львова та Львівської області посіли 33 призових місця. Зокрема, перемогу майстри зі Львова отримали у номінаціях «Подіумний макіяж», «Боді арт», «Технічна категорія. Жіноча зачіска на короткому волоссі», «Авторська категорія. Чоловіча зачіска», «Жіноча зачіска на короткому волоссі серед учнів навчальних закладів», «Зачіска на випускний вечір» та «Модний жіночий образ (Full Fashion Look)».

«Львівські виставки - завжди особливі. Причин декілька, і одна з них - саме у Львові затверджується нова тематика для конкурсного року в художній номінації. Впродовж цього року майстри готуватимуть свої роботи за темою «На рубежі століть», - додав президент Союзу перукарів України Олексій Антонюк.

«Дзеркало Моди» у Львові відвідали найвідоміші в країні майстри перукарського мистецтва. Протягом трьох днів роботи виставки професіонали індустрії провели майстер-класи за різними напрямками, зокрема: японський манікюр, весільні зачіски, вечірній макіяж тощо. Учасники Форуму косметологів обговорили новітні тенденції у сфері догляду за шкірою обличчя. На круглому столі «Розвиток та просування салонів краси» фахівці поділилися секретами успішного керування перукарськими салонами.

Довідка
Експо-центр «Метеор» заснований в 2001 році. Спеціалізується на проведенні виставок. Щороку проводить виставки: будівництво та архітектура «Фасад», машинобудування та промислове обладнання «МАШПРОМ», меблеві технології «Затишок», косметика та салони краси «Дзеркало моди», енергетика і електротехніка «Енергопром», сільське господарство «Агропром» та інші. Також компанія надає послуги організатора спеціалізованих заходів на вимогу замовника. З 2006 року є членом Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI).

Всеукраїнська громадська організація "Спілка перукарів України" зареєстрована 31 серпня 1997. Сьогодні Союз об'єднує близько 3 тис. перукарів, візажистів, косметологів та фахівців нігтьової естетики з усіх регіонів України.

У 2008 році на Чемпіонаті світу в Чикаго збірна команда України у технічній номінації посіла 5-е місце. В індивідуальному заліку на Чемпіонаті світу в 2009 році у Франції майстри з України завоювали «золото» з візажу і жіночого перукарського мистецтва. Збірна команда України з візажу є однією з найсильніших у світі.
 

 Нашi новини

Intel приобретает Mobileye
17 березня 2017

  

Профессор из 90-х. Ученый, который стал самым успешным капиталистом Израиля
15 березня 2017

Амнон Шашуа занялся роботизацией автомобилей, когда это еще не было модно. Теперь он поможет Intel захватить этот рынок

Все новые автомобили в Израиле будут оснащены системами предупреждения ДТП
15 березня 2017

 Начиная с 1 января 2018 года, все новые транспортные средства, которые будут импортированы в Израиль, в обязательном порядке должны быть оснащены системами предупреждения ДТП.

Intel подтвердил покупку Mobileye: крупнейшая сделка в истории израильского хайтека
13 березня 2017

 Через час после публикации первичной информации корпорация Intel официально подтвердила сообщение о покупке израильской компании Mobileye

Камеры MobilEye помогут автомобилям BMW собирать картографическую информацию
22 лютого 2017

  Сотрудничество Tesla и израильской компании MobilEye, согласно официальной версии, развалилось из-за разногласий по поводу степени вовлечённости сторон в создание системы "автопилота" для американского производителя электромобилей.

КИЇВСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З КОМПАНІЄЮ MOBILEYE ПРО СПІВПРАЦЮ В ПІДВИЩЕННІ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ
16 червня 2015

  

Саме для Вас
12 листопада 2010

У Львові відкрито представництво компанії Schmitz Cargobull

 

Річниця бренду «LEMBERG»
20 жовтня 2010

Вітаємо інвесторів, співробітників та партнерів з Днем народження бренду «LEMBERG».

Кращі обирають кращих
19 жовтня 2010

 Один з найкращих роботодавців світу, для своєї діяльності у Львові, обрав бізнес-центр «Lemberg»

Прапор Виставкового центру «LEMBERG» підняли на «Дах Світу»
29 червня 2010

Керівництво ВЦ «LEMBERG» у складі групи українських шукачів пригод долає нові висоти в Гімалаях. 

Усi новини RSS: Новини

1 2 3 4 5 6
  Головна Про компанію Опис бізнес-центру Вільні приміщення БЦ Складські приміщення Оренда конференц-залу Консалтингові послуги Планування приміщень Наші орендарі Фотографії Контакти  
 
© Copyright 2004-2011 Бізнес-центр “LEMBERG”
Усi права захищено.
Programming by BlackBird Designed by Эfir studio