УКР РУС ENG
Торгово-промислова палата УкраїниЄБА, Європейська бізнес асоціація
 

 

Підписка на новини

Новини

У Львові розпочалися змагання перукарів Західної України
10 червня 2010


10 червня у Львові відкрилася Друга національна виставка індустрії краси «Дзеркало моди-Львів-2010». Захід три дні відбуватиметься у виставковому центрі «Lemberg». У межах виставки організовано відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Участь у конкурсі беруть майже 200 перукарів понад з 12 областей України.

«Дзеркало Моди» у Львові дійсно стало найбільшою подією в галузі краси у західному регіоні України. Ми раді, що завдяки такому заходу у професіоналів ринку є можливість значно покращити свою майстерність, а у відвідувачів безпосередньо спостерігати шоу європейського рівня, яке у Львові відбувається раз на рік», - заявив директор Експо-центру «Метеор» Дмитро Слюсар.

За даними організаторів «Дзеркало моди-Львів-2010» зібрало на 30% більше учасників, аніж минулого року. Більш ніж тисяча львів’ян та гостей міста відвідали виставку у перший день. Фахівці впевнені, що поєднання мережевої виставки та відбіркового Чемпіонату з перукарського мистецтва є ефективним інструментом для розвитку всієї галузі в Україні. 

«Цьогорічне «Дзеркало Моди» більш потужне та навіть ефектне, видовищне. Представлені цікаві торговельні марки. Особисто я сподіваюсь побачити на Чемпіонаті з перукарського мистецтва більше оригінальних авторських робіт», - прокоментувала відкриття виставки голова Спілка перукарів Львівської області Леся Коцур.

Учасники, що посядуть призові місця на відбірковому турі найбільшого перукарського конкурсу країни, будуть нагороджені кубками, дипломами, медалями і цінними призами (подарунки та сертифікати на придбання продукції). Також переможці зустрінуться на всеукраїнському Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Причому, як зазначив голова Спілки перукарів України Олексій Антонюк, до фінального чемпіонату не допускатимуться ті, хто не пройшов регіональних турів.

Напередодні, під час прес-конференції заступник начальника управління економіки Львівської міської ради Вікторія Довжик повідомила, що метою конкурсу є популяризація професій та налагодження ділових контактів з представниками цього бізнесу з інших регіонів України. Олексій Антонюк додав, що під час виставки буде проводитися незалежна атестація перукарів Комітету стандартизації салонів краси.

Як запевнила голова Спілки перукарів Львівщини Леся Коцур, протягом трьох днів у Львові будуть проходити майстер-класи за різними напрямами, зокрема, майстер-клас з менеджменту для адміністрації та керівників салонів, учасники форуму косметологів обговорять новітні тенденції у царині догляду за шкірою обличчя, також на круглому столі "Розвиток та просування салонів краси" фахівці поділяться секретами успішного керування перукарськими салонами.

Вхід на виставку – 5 грн, майстер-класи – від 100 до 200 грн.

Інформаційним партнером виставки «Дзеркало Моди-Львів» є незалежне інформаційно-аналітичне Інтернет-видання Zaxid.net. Це перше у Львові Інтернет-видання, яке поєднує в собі аналітичну газету та агентство новин.

Довiдка

Виставка «Дзеркало Моди» є мережною і у цьому - унікальною для українського ринку. В єдиному форматі вона проходить у найбільших містах України: Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, але, звичайно ж, із урахуванням місцевих особливостей кожного регіону.

Всеукраїнська громадська організація "Спілка перукарів України" була зареєстрована 31 серпня 1997 року. Сьогодні Спілка об'єднує біля 3 тис. перукарів, візажистів, косметологів і спеціалістів нігтьової естетики з усіх регіонів України. В 2008 році на Чемпіонаті світу у Чикаго збірна команда України у технічній номінації зайняла 5-е місце. В індивідуальному заліку на Чемпіонаті світу в 2009 році у Франції майстри з України завоювали «золото» з візажу і жіночого перукарського мистецтва. Збірна команда України з візажу - одна із найсильніших у світі.

Нашi новини

Intel приобретает Mobileye
17 березня 2017

  

Профессор из 90-х. Ученый, который стал самым успешным капиталистом Израиля
15 березня 2017

Амнон Шашуа занялся роботизацией автомобилей, когда это еще не было модно. Теперь он поможет Intel захватить этот рынок

Все новые автомобили в Израиле будут оснащены системами предупреждения ДТП
15 березня 2017

 Начиная с 1 января 2018 года, все новые транспортные средства, которые будут импортированы в Израиль, в обязательном порядке должны быть оснащены системами предупреждения ДТП.

Intel подтвердил покупку Mobileye: крупнейшая сделка в истории израильского хайтека
13 березня 2017

 Через час после публикации первичной информации корпорация Intel официально подтвердила сообщение о покупке израильской компании Mobileye

Камеры MobilEye помогут автомобилям BMW собирать картографическую информацию
22 лютого 2017

  Сотрудничество Tesla и израильской компании MobilEye, согласно официальной версии, развалилось из-за разногласий по поводу степени вовлечённости сторон в создание системы "автопилота" для американского производителя электромобилей.

КИЇВСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З КОМПАНІЄЮ MOBILEYE ПРО СПІВПРАЦЮ В ПІДВИЩЕННІ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ
16 червня 2015

  

Саме для Вас
12 листопада 2010

У Львові відкрито представництво компанії Schmitz Cargobull

 

Річниця бренду «LEMBERG»
20 жовтня 2010

Вітаємо інвесторів, співробітників та партнерів з Днем народження бренду «LEMBERG».

Кращі обирають кращих
19 жовтня 2010

 Один з найкращих роботодавців світу, для своєї діяльності у Львові, обрав бізнес-центр «Lemberg»

Прапор Виставкового центру «LEMBERG» підняли на «Дах Світу»
29 червня 2010

Керівництво ВЦ «LEMBERG» у складі групи українських шукачів пригод долає нові висоти в Гімалаях. 

Усi новини RSS: Новини

1 2 3 4 5 6
  Головна Про компанію Опис бізнес-центру Вільні приміщення БЦ Складські приміщення Оренда конференц-залу Консалтингові послуги Планування приміщень Наші орендарі Фотографії Контакти  
 
© Copyright 2004-2011 Бізнес-центр “LEMBERG”
Усi права захищено.
Programming by BlackBird Designed by Эfir studio