УКР РУС ENG
Торгово-промислова палата УкраїниЄБА, Європейська бізнес асоціація
 

 

Підписка на новини

Новини

10 червня відкривається виставка «Дзеркало Моди – Львів – 2010»
05 травня 2010

10 червня національна мережа виставок «Дзеркало Моди» почне свою роботу у Львові. Єдина у регіоні виставка індустрії краси, що відображає найновіші тенденції у світі створення зачісок, макіяжу, косметики і косметології, пройде у Львові вже вдруге.

В рамках виставки «Дзеркало Моди – Львів – 2010» традиційно відбудуться відбірний тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу «Світ Краси». В чемпіонаті прийме участь велика кількість учасників з усієї України, претенденти будуть змагатися у восьми номінаціях.

«Дзеркало Моди» буде насичене професійними заходами найрізноманітніших форматів: майстер-класи, круглі столи, презентації, конференції. Вони охоплюють всі аспекти професійної діяльності тих, хто працює в індустрії краси.

Основні розділи експозиції будуть присвячені перукарським технологіям, косметиці і косметологічному обладнанню, нігтьовій естетиці, модним аксесуарам і біжутерії. Три дні виставки будуть наповнені актуальними майстер-класами і презентаціями з усіх напрямів галузі. В рамках виставки «Дзеркало Моди – Львів – 2010» відбудеться міжнародний Форум «Косметолог», присвячений дерматокосметології і проблемам шкіри сучасної людини. На круглому столі «Розвиток і просування салонів краси» учасники ринку обсудять актуальні питання індустрії краси з участю провідних експертів галузі.

Виставка «Дзеркало Моди» є мережною і у цьому – унікальною для українського ринку. В єдиному форматі, на однаково високому рівні вона проходить у найбільших містах України: Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, але, звичайно ж, із урахуванням місцевих особливостей кожного регіону.
Детальніше про програму виставки можна дізнатися на сайті організатора Експо-центру «Метеор» www.expometeor.com

Довідка
Експо-центр «Метеор» заснований у 2001 році. Спеціалізується на проведенні виставок. Щорічно проводить виставки: будівництво і архітектура «Фасад», машинобудування і промислове обладнання «Машпром», косметика і салони краси «Дзеркало моди», енергетика і електротехніка «Енергопром», сільське господарство «Агропром» та ін. Також компанія надає послуги організатора спеціалізованих заходів за замовленням замовника. З 2006 року є членом Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI).

Всеукраїнська громадська організація "Спілка перукарів України" була зареєстрована 31 серпня 1997 року. Сьогодні Спілка об’єднує біля 3 тис. перукарів, візажистів, косметологів і спеціалістів нігтьової естетики з усіх регіонів України. В 2008 році на Чемпіонаті світу у Чикаго збірна команда України у технічній номінації зайняла 5-е місце. В індивідуальному заліку на Чемпіонаті світу в 2009 році у Франції майстри з України завоювали «золото» з візажу і жіночого перукарського мистецтва. Збірна команда України з візажу – одна із найсильніших у світі.


Контакти:
тел: +38 (056) 373-93-76, (056) 2-357-357
e-mail: zerkalo@expometeor.com
web-site: www.expometeor.com

Нашi новини

Intel приобретает Mobileye
17 березня 2017

  

Профессор из 90-х. Ученый, который стал самым успешным капиталистом Израиля
15 березня 2017

Амнон Шашуа занялся роботизацией автомобилей, когда это еще не было модно. Теперь он поможет Intel захватить этот рынок

Все новые автомобили в Израиле будут оснащены системами предупреждения ДТП
15 березня 2017

 Начиная с 1 января 2018 года, все новые транспортные средства, которые будут импортированы в Израиль, в обязательном порядке должны быть оснащены системами предупреждения ДТП.

Intel подтвердил покупку Mobileye: крупнейшая сделка в истории израильского хайтека
13 березня 2017

 Через час после публикации первичной информации корпорация Intel официально подтвердила сообщение о покупке израильской компании Mobileye

Камеры MobilEye помогут автомобилям BMW собирать картографическую информацию
22 лютого 2017

  Сотрудничество Tesla и израильской компании MobilEye, согласно официальной версии, развалилось из-за разногласий по поводу степени вовлечённости сторон в создание системы "автопилота" для американского производителя электромобилей.

КИЇВСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З КОМПАНІЄЮ MOBILEYE ПРО СПІВПРАЦЮ В ПІДВИЩЕННІ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ
16 червня 2015

  

Саме для Вас
12 листопада 2010

У Львові відкрито представництво компанії Schmitz Cargobull

 

Річниця бренду «LEMBERG»
20 жовтня 2010

Вітаємо інвесторів, співробітників та партнерів з Днем народження бренду «LEMBERG».

Кращі обирають кращих
19 жовтня 2010

 Один з найкращих роботодавців світу, для своєї діяльності у Львові, обрав бізнес-центр «Lemberg»

Прапор Виставкового центру «LEMBERG» підняли на «Дах Світу»
29 червня 2010

Керівництво ВЦ «LEMBERG» у складі групи українських шукачів пригод долає нові висоти в Гімалаях. 

Усi новини RSS: Новини

1 2 3 4 5 6
  Головна Про компанію Опис бізнес-центру Вільні приміщення БЦ Складські приміщення Оренда конференц-залу Консалтингові послуги Планування приміщень Наші орендарі Фотографії Контакти  
 
© Copyright 2004-2011 Бізнес-центр “LEMBERG”
Усi права захищено.
Programming by BlackBird Designed by Эfir studio