УКР РУС ENG
Торгово-промислова палата УкраїниЄБА, Європейська бізнес асоціація
 

 

Підписка на новини

Новини

«ECO SOLUTIONS 2010»: ЧЕРГОВИЙ ДОСВІД ПРОДУКТИВНОСТІ З ДУМКОЮ ПРО ДОВКІЛЛЯ
03 березня 2010

Впродовж трьох днів, від 24 до 26 лютого 2010 року Виставковий центр «LEMBERG» був найбільшим в Україні осередком осіб та організацій, які одночасно дбають про безпеку довкілля та комфорт людини.

Саме тут відбувався ІV Міжнародний екологічний форум «ECO Solutions – new technologies», на який з’їхалось понад 200 учасників з України, Росії, Білорусії, Польщі, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Швеції, Литви, Латвії та інших країн світу. Усіх їх зацікавила тематика заходу, що була сконцентрована на низці актуальних проблем: Енергозбереження. Альтернативна та відновлювальна енергетика. Комунальне господарство. Поводження з відходами.

Експозицію Форуму забезпечили провідні українські та закордонні підприємства, що випускають продукцію й надають послуги з думкою про навколишнє середовище: Haus-plus-Technik (альтернативні системи опалення та енергозберігаючі прилади), НВП Гарас і Л (очищення, переробка та утилізація відходів), ECOPLASTOL (системи опалення), будівник водо- і газопроводів ТзОВ Газсервіс-Станіслав, ПП Сучасна Покрівля (будівництво), виробник понад 500 видів ламп ВАТ ІСКРА, очисник стічних вод ТОВ UKRBIOTAL, виробник лічильників витрат води і тепла, регуляторів СЕМПАЛ, ТОВ АВЕ Умвельт Україна, що займається збиранням, підготовкою, переробкою та утилізацією відходів, ПП Гігаджоуль (переробка відходів промислових підприємств і виробництво альтернативної енергії), ТОВ Клімат Проф Україна (системи кондиціювання, вентиляції повітря, енергозберігаюче обладнання та ресурсозберігаючі технології Mitsubishi Electric), ТОВ ЄВРО-ІЗОЛ (гідроізоляційна система покриття покрівель), ТзОВ СП ОЛНОВА (техніка для подрібнення), виробники твердопаливних котлів ЗАТ КАЛВІС та СП Сіланта Лтд, утилізатор відходів та виробник добрив, біоетанолу, біодизелю МерлоніПроджетті С.п.А., фахівець в галузі електроенергетики й автоматизації АББ Лтд, реалізатор енергозберігаючих нанотехнологій з Китаю ТОВ Сіндерелла, переробник промислових відходів САКАБ, Європейсько-українське енергетичне агентство та чимало інших компаній з унікальними товарами й послугами. Понад десяток представників компаній-членів «Європейської бізнес асоціації» також мали змогу в межах форуму стати учасниками змістовного семінару на тему екологічного права.

Делегацію у складі чотирьох компаній до Львова привезла й Шведська торгова рада при посольстві Швеції в Україні, яка разом з Нідерландсько‐українською сталою енергетичною платформою (НУСЕП) та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) продемонструвала неабиякий інтерес представників «нордичних країн» до співпраці в Україні та інвестицій в тутешні екологічні проекти й виробництво. З українського боку на високому рівні були представлені Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Асоціація Паливно-енергетичний комплекс Львівщини, ВАТ Гірхімпром, Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України.

За словами керівника проекту «ECO Solutions» Олени Вітрак, представницький склад учасників Форуму, яскрава експозиція, змістовні конференції та схвальні відгуки свідчать про актуальність подібного заходу у Львові та Україні: «Вже на другий день у деяких експонентів закінчились роздаткові матеріали – таким непідробним був інтерес відвідувачів. Дехто, взагалі, хвалився наявністю одразу кількох потенційних партнерів, готових за результатами переговорів під дахом ВЦ «LEMBERG» укласти відповідні контракти».

Директор з розвитку Виставкового центру Ірина Шевчук переконана, що високий рівень відвідуваності цьогорічного Форуму вказує на зростання інтересу українців та львів’ян до новітніх енергоощадних технологій: «Сподіваюся, що наступного року «ECO Solutions» відвідає ще більше число підприємців, науковців, інвесторів та владоможців, котрі належним чином оцінять користь та ефективність цього заходу».

Нашi новини

Intel приобретает Mobileye
17 березня 2017

  

Профессор из 90-х. Ученый, который стал самым успешным капиталистом Израиля
15 березня 2017

Амнон Шашуа занялся роботизацией автомобилей, когда это еще не было модно. Теперь он поможет Intel захватить этот рынок

Все новые автомобили в Израиле будут оснащены системами предупреждения ДТП
15 березня 2017

 Начиная с 1 января 2018 года, все новые транспортные средства, которые будут импортированы в Израиль, в обязательном порядке должны быть оснащены системами предупреждения ДТП.

Intel подтвердил покупку Mobileye: крупнейшая сделка в истории израильского хайтека
13 березня 2017

 Через час после публикации первичной информации корпорация Intel официально подтвердила сообщение о покупке израильской компании Mobileye

Камеры MobilEye помогут автомобилям BMW собирать картографическую информацию
22 лютого 2017

  Сотрудничество Tesla и израильской компании MobilEye, согласно официальной версии, развалилось из-за разногласий по поводу степени вовлечённости сторон в создание системы "автопилота" для американского производителя электромобилей.

КИЇВСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З КОМПАНІЄЮ MOBILEYE ПРО СПІВПРАЦЮ В ПІДВИЩЕННІ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ
16 червня 2015

  

Саме для Вас
12 листопада 2010

У Львові відкрито представництво компанії Schmitz Cargobull

 

Річниця бренду «LEMBERG»
20 жовтня 2010

Вітаємо інвесторів, співробітників та партнерів з Днем народження бренду «LEMBERG».

Кращі обирають кращих
19 жовтня 2010

 Один з найкращих роботодавців світу, для своєї діяльності у Львові, обрав бізнес-центр «Lemberg»

Прапор Виставкового центру «LEMBERG» підняли на «Дах Світу»
29 червня 2010

Керівництво ВЦ «LEMBERG» у складі групи українських шукачів пригод долає нові висоти в Гімалаях. 

Усi новини RSS: Новини

1 2 3 4 5 6
  Головна Про компанію Опис бізнес-центру Вільні приміщення БЦ Складські приміщення Оренда конференц-залу Консалтингові послуги Планування приміщень Наші орендарі Фотографії Контакти  
 
© Copyright 2004-2011 Бізнес-центр “LEMBERG”
Усi права захищено.
Programming by BlackBird Designed by Эfir studio