УКР РУС ENG
Торгово-промислова палата УкраїниЄБА, Європейська бізнес асоціація
 

 

Підписка на новини

Новини

ECO Solutions - гідна відповідь громади на виклики сучасності
03 лютого 2010

Що може зробити людина, установа, засіб масової інформації чи будь-яке підприємство для поліпшення життя? Відповідь на це запитання є доволі простою: робити те, що може, на що вистачає бажання й ресурсів. Ані більше, ані менше – лише те, що може…

Виставковий Центр «Lemberg» зі свого боку 24-26 лютого 2010 року організовує традиційний IV Міжнародний Екологічний Форум «ECO Solutions - new technologies». У фокусі уваги заходу – найрізноманітніші технології енергозбереження, альтернативна й відновлювальна енергетика, шляхи вирішення проблем комунального господарства та способи поводження з відходами. Очевидно, що йдеться про актуальні, наболілі теми, інтерес до яких зумовлений сталою невирішеністю цих викликів сучасності в Україні. Їх вирішити важко, але потрібно.

Саме тому ми запросили до участі в заході провідних для кожної галузі представників українського і закордонного бізнесу, центральної та місцевої влад, науки, громадськості, фінансових інституцій. Завданням Форуму є не лише пошук сучасних засобів оптимального використання енергоресурсів та гармонійне поєднання людської життєдіяльності з органічною потребою збереження довкілля. ECO Solutions – це широкі можливості для реалізації давніх проблем та перспектив регіонів, міст та населених пунктів України.

У цьому нам допоможуть тематичні конференції, семінари, презентації та експозиції впродовж 3 днів «нон стоп» в колі фахівців та зацікавлених профільних управлінь, програм, фондів. Усім небайдужим до тем Форуму буде надано можливості провести переговори на персональному стенді, знайти нових партнерів, клієнтів та започаткувати співпрацю, презентувати свої розробки і проекти, познайомитись з технологіями своїх партнерів та конкурентів та, зрештою, засвідчити професійний потенціал та залучити інвестиції, знайти фінансування для своїх проектів.

Якщо внаслідок ECO Solutions 2010 постане бодай кілька якісно нових ініціатив чи проектів, які своїм втіленням в життя поліпшать ситуацію з енергоощадністю, комунальною сферою чи всюдисущими відходами, нашу місію буде виконано.

Тому звертаємося до Вам з пропозицією долучитися до важливої для усіх нас справи, надавши інформаційну підтримку Форуму таким шляхом:
- розміщення відповідного змісту анонсів та запрошень до участі у Форумі у ЗМІ;
- повідомлення профільних підрозділів та організацій в межах Вашої компетенції;
- надсилання відповідного змісту листів партнерам та дотичним до заявленої проблематики компаніям, що можуть бути зацікавлені у відвідинах Форуму;
- будь-яким іншим чином в межах Ваших можливостей та сфери впливу.

Просимо зауважити, що саме від числа поінформованих про Форум організацій, установ, місцевих рад, профільних управлінь, інститутів, асоціацій, громадських організацій та ЗМІ залежить успіх нашої з Вами справи. Адже ECO Solutions 2010 – це унікальна можливість виявити власну соціальну відповідальність, фаховість і продуктивність, засвідчити високий рівень громадської свідомості та дбайливого ставлення до викликів сучасності.

Нашi новини

Intel приобретает Mobileye
17 березня 2017

  

Профессор из 90-х. Ученый, который стал самым успешным капиталистом Израиля
15 березня 2017

Амнон Шашуа занялся роботизацией автомобилей, когда это еще не было модно. Теперь он поможет Intel захватить этот рынок

Все новые автомобили в Израиле будут оснащены системами предупреждения ДТП
15 березня 2017

 Начиная с 1 января 2018 года, все новые транспортные средства, которые будут импортированы в Израиль, в обязательном порядке должны быть оснащены системами предупреждения ДТП.

Intel подтвердил покупку Mobileye: крупнейшая сделка в истории израильского хайтека
13 березня 2017

 Через час после публикации первичной информации корпорация Intel официально подтвердила сообщение о покупке израильской компании Mobileye

Камеры MobilEye помогут автомобилям BMW собирать картографическую информацию
22 лютого 2017

  Сотрудничество Tesla и израильской компании MobilEye, согласно официальной версии, развалилось из-за разногласий по поводу степени вовлечённости сторон в создание системы "автопилота" для американского производителя электромобилей.

КИЇВСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З КОМПАНІЄЮ MOBILEYE ПРО СПІВПРАЦЮ В ПІДВИЩЕННІ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ
16 червня 2015

  

Саме для Вас
12 листопада 2010

У Львові відкрито представництво компанії Schmitz Cargobull

 

Річниця бренду «LEMBERG»
20 жовтня 2010

Вітаємо інвесторів, співробітників та партнерів з Днем народження бренду «LEMBERG».

Кращі обирають кращих
19 жовтня 2010

 Один з найкращих роботодавців світу, для своєї діяльності у Львові, обрав бізнес-центр «Lemberg»

Прапор Виставкового центру «LEMBERG» підняли на «Дах Світу»
29 червня 2010

Керівництво ВЦ «LEMBERG» у складі групи українських шукачів пригод долає нові висоти в Гімалаях. 

Усi новини RSS: Новини

1 2 3 4 5 6
  Головна Про компанію Опис бізнес-центру Вільні приміщення БЦ Складські приміщення Оренда конференц-залу Консалтингові послуги Планування приміщень Наші орендарі Фотографії Контакти  
 
© Copyright 2004-2011 Бізнес-центр “LEMBERG”
Усi права захищено.
Programming by BlackBird Designed by Эfir studio