УКР РУС ENG
Торгово-промислова палата УкраїниЄБА, Європейська бізнес асоціація
 

 

Підписка на новини

Про компанію


Лемберг – старовинна назва міста Львова, яку це прекрасне місто носило у часи Австро-Угорщини з 1772 до 1918 року. Ще раніше зародилася слава Львова як європейського центру торгової діяльності та ведення бізнесу. Достатньо згадати Святоюрські ярмарки, згадка про які датується 1659 р., Галицькі контракти – друга половина 18 століття. На найбільші львівські ярмарки з’їжджались найбагатші німецькі, угорські, вірменські, турецькі та татарські купці.

В липні 2005 року місто Лева вперше почуло про торгову марку «LEMBERG». Під цим брендом було відкрито перший у місті Львові бізнес-центр класу «В+» – бізнес-центр «LEMBERG». Офісна споруда була створена на базі ВАТ «Прикарпатпромарматура», яка пройшла повну комплексну реконструкцію з використанням сучасних будівельних рішень та технологій.Основним видом діяльності бізнес-центру є надання послуг з оренди офісних, торгових то складських приміщень, а також послуги з оренди конференц-залу.

Географічне положення бізнес-центру "LEMBERG" створює унікальні умови для ведення бізнесу. Ця частина Львова динамічно розвивається протягом кількох останніх років і продовжує вдосконалювати інфраструктуру. Уже зараз цей район набув статусу потужного комерційно-ділового вузла Львова.

У цьому районі і на прилеглій території створені:

  • 2 бізнес-центри;
  • готель «Волтер»;
  • торговий комплекс «Фуршет»;
  • 2 будівельних супермаркети;
  • 8 автосалонів;
  • промисловий ринок;
  • радіо- та автомобільний ринок.

Транспортне сполучення забезпечує потужний пасажиропотік з усіх частин міста і з магістральних напрямків Київ-Львів та прилеглих до польського кордону районів.

Історія бізнес-центру «Lemberg» тісно переплітається з іншим проектом – однойменним виставковим центром. Впродовж 2008-2010 років на території виставкового центру «LEMBERG» було проведено низку найяскравіших масових заходів у Галичині. Саме тут в ці роки збиралися провідні дизайнери та модельєри України й близького закордоння на «Lviv fashion week». Виставковий центр також став домівкою для Міжнародного екологічного форуму «Eco Solutions – new technologies», який з року в рік гуртував у Львові сотні небайдужих до довкілля компаній та тисячі відвідувачів, які дбають про те, щоби їх особистий комфорт не завдавав шкоди іншим та навколишньому середовищу. Окрім того, у ВЦ «LEMBERG» було проведено десятки інших ділових та розважальних заходів, на зразок корпоративних з’їздів, виставок найрізноманітнішого спрямування («Фермер», «Дзеркало моди», «Автобус», фестивалі екстремального відпочинку, виставки собак) та виступів зіркових виконавців: ATB, Blank & Jones, Esthetic Education, LTG Bukem. Переглянути архів заходів можна тут.

На жаль, нині проект виставкового центру вже не функціонує. Попри успіх самих проектів, як відомо, виставкова діяльність бодай частково залежить від умов функціонування відповідного ринку. Ретельно проаналізувавши завдання, орієнтири та перспективи виставкового бізнесу в Україні та її західному регіоні, зокрема, інвестори виставкового центру «LEMBERG» влітку 2010 року ухвалили стратегічне рішення про передачу виставкових площ в довготермінову оренду.

Як наслідок, нині тут не проводитимуть виставок, форумів, з’їздів, концертів, вечірок та інших публічних заходів, для яких десятиліттями у Львові бракувало належного рівня приміщення.

Попри те, що гідної заміни виставковому центру «LEMBERG» у місті поки що немає, дозволимо собі висловити припущення про появу подібного проекту у найближчому майбутньому. Сподіваємось, що досвід проведення десятків успішних заходів на нашому майданчику стане достатнім поштовхом для цього. Переконані, що вони стали вагомим внеском у культурний, діловий та розважальний розвиток рідного для нас міста. 

Звіт емітента

Звіт емітента 2013

Звіт емітента 2014

Звіт емітента 2015

Звіт емітента 2016

Звіт емітента 2017

Особлива інформація емітента

Рішення акціонера

Повідомлення про особливу інформацію

Повідомлення про виникнення особливої інформації

Рішення єдиного акціонера

Особлива інформація - повідомлення про зміну складу органів управління

Особлива інформація - повідомлення про попереднє схвалення значних правочинів

Нашi новини

Intel приобретает Mobileye
17 березня 2017

  

Профессор из 90-х. Ученый, который стал самым успешным капиталистом Израиля
15 березня 2017

Амнон Шашуа занялся роботизацией автомобилей, когда это еще не было модно. Теперь он поможет Intel захватить этот рынок

Все новые автомобили в Израиле будут оснащены системами предупреждения ДТП
15 березня 2017

 Начиная с 1 января 2018 года, все новые транспортные средства, которые будут импортированы в Израиль, в обязательном порядке должны быть оснащены системами предупреждения ДТП.

Intel подтвердил покупку Mobileye: крупнейшая сделка в истории израильского хайтека
13 березня 2017

 Через час после публикации первичной информации корпорация Intel официально подтвердила сообщение о покупке израильской компании Mobileye

Камеры MobilEye помогут автомобилям BMW собирать картографическую информацию
22 лютого 2017

  Сотрудничество Tesla и израильской компании MobilEye, согласно официальной версии, развалилось из-за разногласий по поводу степени вовлечённости сторон в создание системы "автопилота" для американского производителя электромобилей.

Усi новини RSS: Новини

  Головна Про компанію Опис бізнес-центру Вільні приміщення БЦ Складські приміщення Оренда конференц-залу Консалтингові послуги Планування приміщень Наші орендарі Фотографії Контакти  
 
© Copyright 2004-2011 Бізнес-центр “LEMBERG”
Усi права захищено.
Programming by BlackBird Designed by Эfir studio